Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”

W środę, 21 czerwca odbyło się spotkanie, na którym ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie” oraz podsumowano całoroczną działalność Koła Fotograficznego „FLESZ”.Spotkanie, na którym obecna była społeczność szkolna, Pani Dyrektor Magdalena Worek oraz Pani Kierownik Internatu, poprowadził przedstawiciel szkolnego koła fotograficznego – Karol Burczak.

Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”.
Wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”.
Nagrodzeni uczniowie.
Nagrodzeni uczniowie.

Najpierw był czas na „Wspomnienia zatrzymane w naszych kadrach”.... Obejrzeliśmy prezentację  zdjęć z zajęć koła fotograficznego, które odbyły się w ciągu całego roku szkolnego.
Wspominaliśmy z radością sesje fotograficzne, w których braliśmy udział. Niezależnie od tego jakie zdjęcia udało nam się zrobić, to fotografując zawsze przyświecało nam motto: „Patrz oczyma,
fotografuj sercem”!
Gdy nadszedł czas wyłonienia zwycięzcy konkursu, najpierw opiekunowie Koła „FLESZ” podziękowali
uczestnikom konkursu i zaprezentowali wszystkie zdjęcia konkursowe na specjalnie przygotowanej wystawie. Następnie Pani Dyrektor i Pani Kierownik Internatu wręczyły zwycięzcom i wyróżnionym
nagrody i dyplomy. Zwycięzcą okazał się Hubert Noga, który za fotografię krajobrazu zajął I miejsce.
Tomasz Groński za fotografię stokrotek otrzymał II miejsce w konkursie, a Weronika Adamus za fotografię wiosennej przyrody uzyskała III miejsce. Wyróżnienia otrzymały zdjęcia Karola Burczaka, Tomasza Kosińskiego, Aleksandry Jeruzal oraz Julii Białoń. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki upominek. Dziękujemy Wam za udział w konkursie!
Specjalne podziękowania kierujemy do Przyjaciela naszej szkoły – Pana Dawida Wojtyły- fotografa, za cenne wskazówki! DW FILM .
Na zakończenie spotkania opiekunowie podziękowali wszystkim członkom Koła Fotograficznego za całoroczną działalność oraz wyróżnili najbardziej aktywnych, wśród których znalazła się: Katarzyna
Wiewióra, Karolina Żurek, Karolina Gustyńska i Karol Burczak.
Życzymy Wam wspaniałych wakacji! Fotografując, zatrzymujcie piękne chwile!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl