Internat

W Internacie od poniedziałku do piątku przebywają dziewczynki i chłopcy uczący się w szkołach naszego Ośrodka.

zasaz1 Copy

W grupach internatowych, pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawców dzieci objęte są stałą opieką. Tutaj odrabiają lekcje, przygotowują się do nauki, ale przede wszystkim rozwijają swoje zainteresowania poprzez uczestnictwo w zajęciach z zakresu: plastyki, muzyki, gospodarstwa domowego, sportu i turystyki oraz informatyki.

zasaz2 Copy

Przygotowywane są różne imprezy i spotkania okolicznościowe, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Jest czas również na indywidualne rozmowy, pomoc w problemach, ale też na słuchanie muzyki, czy oglądanie ulubionych seriali.

 zasaz3 Copy

Świetlice i sypialnie są odnowione, ładnie zagospodarowane, nowocześnie wyposażone i tworzą ciepły domowy klimat. Dzieci codziennie korzystają z pięknie wyremontowanych łazienek z prysznicami i ciepłą wodą.

W świetlicach do dyspozycji każdej grupy są telewizory z dostępem do internetu, zestaw pomocy, gier i materiałów do zajęć dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości wychowanków.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl