Wycieczka do Radziechów

Dzisiaj uczniowie klas: 3Pa, 7/8ż, 3Pe wraz z wychowawczyniami: p. Ilonką, p. Dorotką i p. Magdzią, wybrali się na wycieczkę do RadziechówUdaliśmy się w trasę autobusem MZK, więc była to doskonała lekcja kulturalnego korzystania z komunikacji publicznej.


Uczestnicy wycieczki na tle gór Beskidów.
Uczestnicy wycieczki na tle gór Beskidów.
Uczestnicy podróżują komunikacją miejską.
Uczestnicy podróżują komunikacją miejską.

Następnie u zaprzyjaźnionej p. Teresy sami rozpaliliśmy ognisko, nakryliśmy do stołu, przygotowaliśmy i upiekliśmy kiełbaski, zrobiliśmy herbatę. Wspólnie biesiadowaliśmy. Tylko jesienny wiatr robił nam niespodzianki, ale nasza ekipa z uśmiechem stawiała mu czoła. Później całą grupą udaliśmy się na spacer po okolicy. Obserwowaliśmy barwy jesieni, opadające kolorowe liście. Zobaczyliśmy się piękne konie z pobliskiej stadniny. Dziękujemy Pani Teresie Mrozik za serdeczne przyjęcie, dobre słowo i niesamowitą gościnność. Kiełbaska była przepyszna, herbatka orzeźwiająca, a słodycze zjedliśmy ze smakiem w szkole. DZIĘKUJEMY-DOBRYCH LUDZI NIKT NIGDY NIE ZAPOMINA. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl