Wizyta w kręgielni dzień 1

13 grudnia 2021 roku nauczyciele i uczniowie naszej szkoły wybrali się do kręgielni KOMETA. Wyjście zostało ufundowane przez nasze Stowarzyszenie Chce się żyć.

Uczniowie grają w bilarda.
Uczniowie grają w bilarda.
Wszyscy uczestnicy- zdjęcie.
Wszyscy uczestnicy- zdjęcie.

Celem wizyty w kręgielni było wdrażanie do rekreacji w czasie wolnym, wpajanie zasad fair play, współpraca koleżeńska oraz integracja społeczności szkolnej. Bowling to dyscyplina, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce. W kręgielni zostały stworzone doskonałe warunki do gry zarówno dla amatorów jak i takich „zawodowców” jak my. Na terenie kręgielni mogliśmy korzystać również z: gry w bilard. Bowling to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Każdy niezależnie od wieku oraz sprawności fizycznej mógł spędzić 1,5 godziny na wspaniałej zabawie. Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na kręgle. Jednak z rozmów dzieci wynikało, że z pewnością jeszcze raz powtórzą taki wyjazd. Dziękujemy Stowarzyszeniu za ufundowanie voucherów.

Zapraszamy do galerii.

Uczniowie z klasy 8 świetnie się bawią i bardzo dziękują Stowarzyszeniu "Chce się żyć" za wspaniałe przeżycia.

Relacja z toru cz.1.

Relacja z toru cz.2.

Uczniowie z klasy 8 z Panią Kingą i Panią Gosią po wizycie w kręgielni wybrali się na pyszną pizzę do restauracji Viva. Degustując różne smaki pizzy wymieniali się wrażeniami po grze w kręgle. Do szkoły młodzież wracała przez żywiecki park, podziwiajac zimowy pejzaż.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl