Spotkanie z grupą literacką Gronie klas: 1 Pc i 1 Pb

W dniu 15 marca br. nauczyciele wraz z młodzieżą SOSW klas: 1 Pc i 1 Pb spotkali się z grupą literacką Gronie. Tematem była wiosna w Towarzystwie Miłośników Ziemi Żywieckiej.

Wykonywanie kwiatów z bibuły.
Wykonywanie kwiatów z bibuły.
Wykonywanie kwiatów z bibuły.
Wykonywanie kwiatów z bibuły.

Spotkanie artystyczne upłynęło w radosnej atmosferze. Panie Aleksandra Rapacz i Joanna Moc wprowadziły artystów w tajniki bibułkarstwa, rękodzieła związanego z tradycją naszego regionu wzbudzając zainteresowanie również panów, którzy w niczym nie odstawali od pań w tworzeniu kwiatów z bibuły.  Spotkanie wzbogaciła ciekawymi gawędami pani Waleria Prochownik gawedziarka, która gościła również w naszej szkole. Uczennica Aleksandra recytowała wiersz. Poznaliśmy się wzajemnie: uczniowie , nauczyciele i literaci. Prezes TMZŻ , dziękując za przeprowadzone zajęcia wyraził szacunek dla uczniów i nauczycieli prowadzących za postawę i zaangażowanie w pracę z uczniem o specjalnych potrzebach. Wiosna w Towarzystwie Miłośników Ziemi Żywieckiej.

Zapraszamy do galerii. 

Zapraszamy na film- Gawęda Walerii Prochownik. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl