Podsumowanie dwudniowej wycieczki w ramach projektu 'Poznaj Polskę"

To już koniec naszych wojaży z projektu "Poznaj Polskę" współfinansowych przez MEiN. Dwudniowa wycieczka była obfita w moc wrażeń.

Uczestnicy wycieczki przed Centrum Koronki Koniakowskiej w Koniakowie.
Uczestnicy wycieczki przed Centrum Koronki Koniakowskiej w Koniakowie.
W Chacie Kawuloka w Istebnej.
W Chacie Kawuloka w Istebnej.

Przypomnijmy: rozpoczęliśmy od zwiedzania Skansenu- Zagrody Wsi Pszczyńskiej, następnie Zagrody Żubrów w Pszczynie. Później odwiedziliśmy Muzeum Ustrońskie im. Jana Jarockiego w Ustroniu. Mieliśmy okazję podziwiać czekoladowego Adama Małysza i spacerować pod skoczniami. Na nocleg udaliśmy się do CSW "Halniak" w Istebnej, gdzie rozlokowaliśmy się w pokojach. Kolejnym punktem była wizyta w Parku Wodnym w Zagroniu - Istebnej. Wieczorem czekało na nas ognisko i dyskoteka. Następnego dnia udaliśmy się do Chaty Kawuloka, później do Centrum Pasterskiego i jeszcze do Centrum Koronki Koniakowskiej w Koniakowie.Niespodzianką okazały się warsztaty pizzy, po nich jeszcze wspinaczka na Ochodzitą, skąd obejrzeliśmy cudowne pejzaże Beskidów. To były cudowne, niezapomniane chwile. DZIĘKUJEMY. Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl