Ostatnie spotkanie z cyklu „Jakie tradycje babcia z dziadkiem znali i w co grali kiedy byli mali?”

Dnia 10.06.2021r. uczniowie klas IV/V oraz VIII wraz z panią Gosią i Karoliną wzięli udział w ostatnim spotkaniu z cyklu „Jakie tradycje babcia z dziadkiem znali i w co grali kiedy byli mali?”

<

Uczniowie huśtają się na huśtawce w przydomowym ogródku.
Uczniowie huśtają się na huśtawce w przydomowym ogródku.
Przyjęcie urodzinowe w ogrodzie.
Przyjęcie urodzinowe w ogrodzie.
 

Dzięki uprzejmości pani Gosi spotkanie odbyło się w pięknej scenerii- prywatnym ogrodzie, gdzie mieliśmy okazje spróbować pysznych kiełbasek z grilla oraz świetnie się bawić na świeżym powietrzu. Uczniowie ponownie zagrali też w słynne podchody, które poznali na spotkaniu w maju, w grę komórki do wynajęcia oraz inne ciekawe gry, które odbywały się, co najważniejsze, na łonie natury i z dala od telefonów. Podczas pogawędki podsumowaliśmy cykl spotkań i wszyscy zgodnie stwierdzili, że na prawdę niewiele trzeba, by dobrze się bawić. Wystarczy dobre towarzystwo i garść dobrych pomysłów z dawnych lat.
Nie można pominąć też faktu, że dzisiaj swoje urodziny obchodził kolega Zbyszek, więc nie mogło zabraknąć wspólnego odśpiewania „sto lat”, życzeń oraz drobnych upominków.
Mamy nadzieję, że nasze pomysły na zabawy z dawnych lat oraz przypomniane tradycje każdemu z uczestników przypadły do gustu i kto wie, być może niektóre z nich wykorzystają oni podczas nadchodzących wakacji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl