MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK 2022

Dzisiaj (04.11.2022r.) w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, który obchodzony jest 5 listopada. Święto ustanowiono w rocznicę urodzin Walta Disneya - najsławniejszego autora animowanych bajek dla dzieci.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.
Prace naszych uczniów.
Prace naszych uczniów.

Bajki, towarzyszą nam od najmłodszych lat. Rozweselają, bawią, a jednocześnie przekazują ważne prawdy życiowe. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali apel, na który przybyli zaproszeni Przedstawiciele Świata Bajek. Zaprezentowali się nam, m.in. Jack Sparrow - Pirat z Karaibów, Kubuś Puchatek, Trzy Świnki, Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków , Złota Rybka, Murzynek Bambo i inni. Nad wszystkim czuwały niezawodne Smerfy, z Papą Smerfem na czele. Było kolorowo i zabawnie. Podczas apelu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w Konkursie zorganizowanym wcześniej przez Samorząd Uczniowski - na Ulubioną Postać z Bajki. Napłynęło ponad 80 prac. Każdy został nagrodzony dyplomem oraz słodkim upominkiem, jednak Jury przyznało szczególne wyróżnienie dla 15 osób. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że Mądre Bajki towarzyszą Wam przez całe życie, że dzięki nim czujecie się lepiej. Dziękujemy Pani Lidii C. za wsparcie artystyczne. Opiekunowie SU: Asia, Beatka, Gosia, Kasia, Kinga, Marcela i Pawełek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Zapraszamy do obejrzenia filmów: 

Film nr 1

Film nr 2

Film nr 3

Film nr 4

Film nr 5

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl