8 listopada - Dzień Zdrowego Śniadania

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA - ŚWIĘTUJMY GO CODZIENNIE.

8 listopada z inicjatywy szkolnego koła PCK obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA.

Ten szczególny dzień rozpoczęliśmy od prelekcji na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością przygotowując pyszne i zdrowe śniadania, które dają moc.

Zdrowe śniadania pań dyrektorek.
Zdrowe śniadania pań dyrektorek.
Plakaty na temat zdrowego śniadania przygotowane przez uczniów.
Plakaty na temat zdrowego śniadania przygotowane przez uczniów.

Również dyrekcja przyłączyła się do akcji i zaprezentowała uczniom swoje ,,Zdrowe śniadaniówki". Oczywiście nasze zdrowe śniadania zostały uwiecznione na zdjęciach, które z dbałością o najmniejszy detal wykonała Pani Magda - dziękujemy.Po wspólnym śniadaniu przyszedł czas na kolorowe pyszności. Ogromną radość sprawiły nam smaczne i zdrowe sorbety owocowe ufundowane przez @PIEKARNIA CUKIERNIA GAŁUSZKA Bardzo dziękujemy. Niewątpliwie przygotowane na tę okazję plakaty promujące zdrowe nawyki żywieniowe, prezentowane śniadania w postaci kolorowych kanapek, musów, owsianek z owocami i sałatek potwierdziły, że nasi uczniowie w pełni potrafią zadbać o swoje zdrowie, używając produktów zapewniających energię na cały dzień !!!

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl