Złote Szkoły

Miło nam poinformować, iż nasza Szkoła Podstawowa nr 10 otrzymała prestiżowy tytuł "ZŁOTEJ SZKOŁY NBP"!!!!! Takie wyróżnienie dostały szkoły, które uzyskały najwyższą punktację za zrealizowane zadania l edycji programu.

Potwierdzeniem tytułu jest certyfikat Narodowego Banku Polskiego. Chcemy podkreślić, że w tym przedsięwzięciu uczestniczyli nie tylko uczniowie szkół podstawowych, ale także młodzież licealna. Ogółem do konkursu przystąpiły aż 394 szkoły. Warto przypomnieć, iż przygotowania zadań do tego ogólnopolskiego programu trwały już w naszej szkole od stycznia. Warunkiem uczestnictwa było zaplanowanie i wykonanie następujących zadań: - zorganizowanie spotkań z ekspertami z dziedziny ekonomii - przeprowadzenie lekcji dotyczących finansów - udział w debacie podsumowującej wcześniejsze spotkania. Bardzo cieszymy się z tego ważnego tytułu i planujemy udział w ll edycji programu "ZŁOTE SZKOŁY NBP". Edukacja ►Złote szkoły NBP Lista Złotych Szkół NBP 2020/2021 Tytuł „Złotej Szkoły NBP” zdobyły 284 szkoły, które otrzymały najwyższą punktację za zrealizowane zadania I edycji programu. Potwierdzeniem uzyskania tytułu jest certyfikat Narodowego Banku Polskiego. 1. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu 2. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie 3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich …....... 123. Szkoła Podstawowa nr 10 w Żywcu  124. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. H. Dąbrowskiego w Nysie 125. Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Stanisława Maczka w Rzeszowie 126. Szkoła Podstawowa nr 129 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie #ZłoteSzkołyNBP, #ZłoteSzkoły, #MojeNBP

Zapraszamy do facebooka!

 
 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl