Zapraszamy na badania przesiewowe

W ramach programu pilotażowego modelu wsparcia międzysektorowego na rzecz zintegrowanych działań na rzecz dzieci, w którym również nasza szkoła bierze udział zapraszamy do udziału w badaniach przesiewowych, których celem ma być wsparcie rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach.

 


W ramach programu pilotażowego modelu wsparcia międzysektorowego na rzecz zintegrowanych działań na rzecz dzieci, w którym również nasza szkoła bierze udział zapraszamy do udziału w badaniach przesiewowych, których celem ma być wsparcie rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do powiatowych poradni psychologiczno-pedagogicznych lub do naszego ośrodka. Zapraszamy do udziału w programie.

W ramach programu pilotażowego modelu wsparcia międzysektorowego na rzecz zintegrowanych działań na rzecz dzieci, w którym również nasza szkoła bierze udział zapraszamy do udziału w…

 

 

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do powiatowych poradni psychologiczno-pedagogicznych lub do naszego ośrodka. Zapraszamy do udziału w programie.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl