Zakończenie projektu EMOCJA pt: "Odwaga" w internacie

Wychowankowie Internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żywcu, zgłaszają ukończenie realizacji ostatniego modułu projektu EMOCJA, pt: "Odwaga". Uczestnicy wysłuchali opowiadań tematycznych,chętnie wypełniali karty pracy związane z odwagą, rysowali minki pokazujące emocje związane z lękiem, obawą, strachem, niepewnością.

Wychowankowie internatu na zajęciach w ramach Projektu Emocja.
Wychowankowie internatu na zajęciach w ramach Projektu Emocja.
Materiały pomocnicze w ramach projektu Odwaga.
Materiały pomocnicze w ramach projektu Odwaga.

Po rozmowie na temat dziecięcych leków, długo przytaczane były przykłady odwagi, zarówno u dzieci, młodych ludzi, jak i osób dorosłych i starszych. Ciekawe opowiadania oparte na faktach z życia wziętych stanowiły podsumowanie zajęć z serii "Emocje małe i wielkie". Na zakończenie, w przygotowanych słoikach, podopieczni zamykali wszystkie groźne lęki, strachy i obawy, głośno wypowiadając słowa JESTEM ODWAŻNY. Wszyscy dotrwaliśmy do końca projektu "Emocja" bogatsi o sporo nowych wiadomości i doświadczeń. Relaksując się przy muzyce przyrody wyczekujemy wakacji, aby po pięknym zasłużonym odpoczynku, w Nowym Roku szkolnym spotkać się znowu w kolejnej edycji. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA MIŁĄ WSPÓŁPRACĘ, WYJATKOWE POMYSŁY NA CIEKAWE ZAJĘCIA TEMATYCZNE, KOLOROWE POMOCE I WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody. Zapraszamy do objerzenia zdjęć.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl