Zakończenie projektu: "Bądź AKTYWNY 2023"

W miniony piątek, zakończyliśmy kolejny projekt pod tytułem „BĄDŹ AKTYWNY, edycja 2023”, realizowany ze współpracą z Polskim Komitetem Paraolimpijskim.


Reprezentacja uczniów szkoły w tenisie stołowym  wraz z trenerami i dyrekcją ośrodka.
Reprezentacja uczniów szkoły w tenisie stołowym wraz z trenerami i dyrekcją ośrodka.

W zajęciach brali udział uczniowie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu , którzy przez 7 miesięcy aktywnie uczestniczyli w treningach oraz integracyjnych rozgrywkach ligowych z tenisa stołowego.Zajęcia odbywały się 3 razy w tygodniu, pod okiem trenerów Pana Adama Jurasza oraz Pana Tomasza Mika.
Młodzież rozwijała swoje zdolności motoryczne, przełamywała własne słabości, nawiązywała nowe znajomości, a przede wszystkim aktywnie spędzała czas, znacznie poprawiając swoje umiejętności gry w tenisa stołowego.
Ogromne podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor Magdalena Worek za możliwość od kilku lat realizacji tego Projektu na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żywcu oraz Panu Tadeuszowi Łukańko, który służył nam ogromną pomocą podczas każdej godziny zajęć.
Naszym uczestnikom zajęć nie mówimy „do widzenia”, a „ do zobaczenia”, ponieważ już od września wracamy z kolejną edycją projektu: „BĄDŹ AKTYWNY 2024”

Zapraszamy do fotogalerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl