Wyjście do kina "Janosik" w Żywcu

Dzisiaj, 20 października 2022 r. 150 - osobowa grupa, składająca się z uczniów naszej szkoły i uczestników Warsztat Terapii Zajęciowej przy SOSW w Żywcu, wybrała się do kina "Janosik" na seans filmowy pt:,,Guliwer". Dla niektórych uczniów było to pierwsze wyjście do kina, któremu towarzyszył dreszczyk emocji.

Uczniowie naszej szkoły na seansie filmowym w kinie Janosik w Żywcu.
Uczniowie naszej szkoły na seansie filmowym w kinie Janosik w Żywcu.
Uczniowie jedzą naciosy i frytki w kinie Janosik.
Uczniowie jedzą naciosy i frytki w kinie Janosik.

 

Na szczęście mieliśmy ten komfort, że kino zarezerwowane było tylko dla naszej szkoły.Zaopatrzeni w popcorn, nachosy i inne kinowe pyszności, zasiedliśmy wygodnie w fotelach, aby przenieść się w świat animowanej bajki i jej bohatera Guliwera. Uczniowie zafascynowani byli efektami dźwiękowymi i animacyjnymi, toteż często śmiali się z zabawnej fabuły bajki. Kiedy na ekranie kinowym wyświetlił się napis THE END, wszyscy mali i duzi widzowie mocno bili brawo. Wyjście do kina miało nie tylko wymiar kulturalny, było też wspaniałym treningiem umiejętności społecznych. Dziękujemy: Uczniom i Uczestnikom WTZ za wzorowe zachowanie w kinie, Nauczycielom i Terapeutom za opiekę i zaangażowanie. Kolejny seans już w grudniu!!!

Zapraszamy do fotogalerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl