Wyjątkowy prezent Mikołajkowy

Wyjątkowy prezent Mikołajkowy w formie wycieczki otrzymały klasy 1 Pb i 3 Pc od brata Karolinki - Michała Płonki. W piątek odwiedzili największy Park Rozrywki w Polsce — Energylandię Winter Kingdom.

Owiedzamy  największy Park Rozrywki w Polsce — Energylandię Winter Kingdom.
Owiedzamy największy Park Rozrywki w Polsce — Energylandię Winter Kingdom.
Domek Świętego Mikołaja.
Domek Świętego Mikołaja.

Roller coaster idealny na rozgrzewkę? Oczywiście MŁOT, na który wybrała się czwórka śmiałków- Daniel, Rafał, Kuba i Kamil . Wrażenia chłopaków niezapomniane! W tym czasie pozostali spotkali się z maskotkami Energylandii podczas ZIMOWEJ PARADY!  Kolejnym punktem wycieczki było KINO 7D - dreszczyk emocji przeszył wszystkich! Ruszały się nawet fotele Pozostając w tym klimacie uczniowie odwiedzili DOM STARCHÓW, który pokonuje się jadąc w wagonikach. Następnie czekało na nich magiczne widowisko w wykonaniu wesołych Elfów w TEATRZE EGIPT oraz SNOWTUBING czyli zjazd na pontonach dla odważnych! W międzyczasie była krótka przerwa na posiłek i gorącą herbatę. MOYA FORMUŁA — to jedna z ulubionych atrakcji wycieczki! Wagoniki pędziły z prędkością 100 km na godzinę! Wczesny zmrok był doskonałym momentem na przejażdżkę majestatycznym KOŁEM MŁYŃSKIM, z którego można było podziwiać obłędne widoki na cały oświetlony park świateł. W wyśmienitych nastrojach uczniowie udali się do DOMKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Każdy miał tam możliwość przytulić się lub przybić piątkę z Mikołajem! Tuż obok czekało na nich kolejne wyzwanie - LODOWISKO ! Dla większości były to pierwsze kroki ma lodzie. Na szczęście obyło się bez urazów i strat. Przechadzając się kolorowymi alejkami dotarli do strefy, gdzie można było robić niemal wszystko: skręcać, jechać do przodu, do tyłu, wymijać, a nawet się zderzać. A wszystko to za sprawą AUTOZDERZAKÓW! Dla wyciszenia emocji po intensywnym dniu na młodzież czekały relaksujące WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW. Powstały prawdziwe arcydzieła! Kierując się do wyjścia uczniowie podziwiali JARMARK BOŻONARODZENIOWY oraz OGROMNĄ CHOINKĘ. Podświetlana ŚCIANKA FOTOGRAFICZNA była ostatnim punktem w Energylandii! Kolację zjedli w restauracji pod Złotymi Łukami - oczywiście w McDonald’s. Dziękujemy Michałowi za możliwość doświadczania tak wielu pozytywnych wrażeń i przeżycia cudownych chwil. Podczas wyjazdu uczniowie pokonali swoje lęki, a wszyscy wrócili do domu ze wspaniałymi wspomnieniami.

Zapraszamy do galerii. 

Zapraszamy na film. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl