Wycieczka klasy IV/V i klasy VII do parku i MCK w Żywcu

W dniu 19 października br. Klasa IV/V i kilku kolegów z klasy VII udało się na wycieczkę do naszego pięknego Żywca. Podziwialiśmy złotą jesień w Parku, rozmawialiśmy o historii Żywca i rodziny Habsburgów.

Wizyta w mini ZOO.
Wizyta w mini ZOO.
Obcowanie ze zwierzętami.
Obcowanie ze zwierzętami.

Odwiedziliśmy Stary Zamek i Mini Zoo. Najwięcej przyjemności sprawiła dzieciom możliwość karmienia zwierzątek. Po spacerze udaliśmy się na pizzę do Pizzerii Viva , aby troszkę ogrzać się. Niezwykłą radość sprawiła nam niespodzianka, w postaci pizzy w kształcie serca.Dziękujemy jesteście najlepsi Viva Lasopressa !!!!
Natomiast o godzinie 12.00 udaliśmy się do MCK by oddać się prawdziwej uczcie dla ducha. Przenieśliśmy się do czasów początków Polski oglądając spektakl "LEGENDY POLSKIE". Wrocławski teatr Edukacji ARTENES swoim spektaklem „LEGENDY POLSKIE” sięgną do korzeni naszej tradycji narodowej. W spektaklu wykorzystano motywy legend, opisujących korzenie polskiej państwowości ( „Jak Popiela myszy zjadły”, „O Piaście Kołodzieju”, „O Lechu, Czechu i Rusie”) oraz związanych z Krakowem („ O Smoku wawelskim”) i Warszawą („Wars i Sawa”). To była niezwykle zabawna i pouczająca sztuka. Dziękujemy Pani Ani, która w ramach swoich praktyk uczestniczyła razem z nami w wycieczce po Żywcu.

 Zapraszamy do galerii. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl