Wycieczka do Parku Rozrywki - Energylandia Winter Kingdom

My się zimy nie boimy i na wycieczki chętnie jeździmy! Tym razem celem uczniów klas Pani Kingi, Gosi i Asi był największy Park Rozrywki w Polsce — Energylandia Winter Kingdom.  

Park rozrywki.
Park rozrywki.
Tunel strachu.
Tunel strachu.

Wrażenia wszystkich uczniów niezapomniane! Pierwszym punktem wycieczki było Kino 7D, gdzie dreszczyk emocji przeszył wszystkich. Ruszały się nawet fotele Pozostając w tym klimacie uczniowie odwiedzili DOM STARCHÓW, który pokonuje się jadąc w wagonikach.Następnie czekało na nich magiczne widowisko w wykonaniu wesołych Elfów w TEATRZE EGIPT oraz SNOWTUBING czyli zjazd na pontonach dla odważnych! W międzyczasie była krótka przerwa na posiłek i gorącą herbatę. MOYA FORMUŁA i FRIDA to bez wątpienia — ulubione atrakcje wycieczki!  Wczesny zmrok był doskonałym momentem na przejażdżkę majestatycznym KOŁEM MŁYŃSKIM, z którego można było podziwiać obłędne widoki na cały oświetlony park świateł.W wyśmienitych nastrojach uczniowie udali się do DOMKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Każdy miał tam możliwość przytulić się lub przybić piątkę z Mikołajem! Tuż obok czekało na nich kolejne wyzwanie – LODOWISKO. Dla niektórych były to pierwsze kroki ma lodzie.Dla wyciszenia emocji po intensywnym dniu na młodzież czekały relaksujące WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNIKÓW. Powstały prawdziwe arcydzieła.Kierując się do wyjścia uczniowie podziwiali JARMARK BOŻONARODZENIOWY oraz OGROMNĄ CHOINKĘ.Po intensywnym dniu kolacja w McDonald’s była strzałem w dziesiątkę.Dziękujemy Zarządowi Firmy Energylandia Goczał Family sp.k. za życzliwość i możliwość przeżycia świątecznej atmosfery!

Zapraszamy do galerii. 

Zapraszamy do galerii nr 2.

 

 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl