Wręczenie nagród dla laureatów olimpiad, konkursów i turniejów w roku szkolnym 2022/ 2023

13 czerwca br. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów olimpiad, konkursów i turniejów w roku szkolnym 2022/ 2023.

Nasza szkolna reprezentacja.
Nasza szkolna reprezentacja.
Wręczenie nagród dla laureatów olimpiad, konkursów i turniejów w roku szkolnym 2022/ 2023.
Wręczenie nagród dla laureatów olimpiad, konkursów i turniejów w roku szkolnym 2022/ 2023.

Uczniowie zdobyli nagrodę w kwocie 2500 tysiąca złotych za zdobycie pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie ZŁOTE SZKOŁY NBP. Także nauczyciele: Pani Małgorzata, Pani Karolina i Pani Kinga otrzymały podziękowania za przygotowanie uczestników do tego konkursu. Gala była poprzedzona  występami taneczno-wokalnymi. Dziękujemy pięknie całemu Zarządowi Powiatu z Panem Starostą, Andrzejem Kalatą i Panem Wicestarostą, Stanisławem Kucharczykiem na czele za docenienie naszych Uczniów i Nauczycieli. Miło nam, że zawsze możemy liczyć na wsparcie Pana Wicewojewody Śląskiego Jan Chrząszcz. Podziękowania za całoroczną współpracę kierujemy również do Dyrekcji i Pracowników Wydziału Oświaty i Wychowania - Pan Andrzej Widzyk i Pani Agnieszka Kastelik Starostwo Powiatowe w Żywcu Andrzej Kalata,  Stanisław Kucharczyk.

Zapraszamy do galerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl