Nagrody dla Laureatów Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w tradycji naszych przodków” rozdane

Dzisiaj, 13 maja 2021 r. w pięknej scenerii Parku Żywieckiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród Laureatom Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w tradycji naszych przodków”.

Wicestarosta starosta żywiecki Pan Stanisław Kucharczyk i Pan Dyrektor Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Mirosławem Dziergasem wraz z laureatami konkursu plastycznego

Wicestarosta starosta żywiecki Pan Stanisław Kucharczyk i Pan Dyrektor Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Mirosławem Dziergasem wraz z laureatami konkursu plastycznego…

Laureaci Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w tradycji naszych przodków”.
Laureaci Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w tradycji naszych przodków”.

Gratulujemy naszym uczniom: Martynie D., Weronice O., Wiktorii O., Martynie K., Arturowi B. Dziękujemy Organizatorom - Wydziałowi Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Łodygowicach oraz Muzeum Miejskiemu w Żywcu za zaproszenie i piękne nagrody. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl