Wizyta posła

Powitaliśmy naszego gościa Grzegorza Gęże. Jestem pod dużym wrażeniem dziejszego spotkania w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu.

Nasza zielona pracownia podziwiana przez gości.
Nasza zielona pracownia podziwiana przez gości.
Wizyta w warsztatach terapii zajęciowej.
Wizyta w warsztatach terapii zajęciowej.

 Z dyrekcją placówki rozmawialiśmy na ważne tematy związane  m. in. z zatrudnieniem osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, po zakończeniu ich kształcenia.  Jako Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Do Spraw Autyzmu z Członkami Zespołu przygotowujemy rozwiązania w tym zakresie.  Zabiegamy również o stworzenie kompleksowego wsparcia dla osób z autyzmem.  W placówce, którą dziś odwiedziłem, widać ogromne zaangażowanie pracowników w stworzenie dzieciom i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych jak najlepszych warunków do kształcenia i przygotowania do zawodu. Bardzo ciepło zostałem również przyjęty przez wychowanków Ośrodka, których poczęstowałem słodkościami. Zostałem także obdarowany prezentami wykonanymi przez uczniów, co było dla mnie bardzo poruszające.Dyrekcji, pracownikom oraz uczniom życzę, aby zawsze panowała w Szkole tak ciepła atmosfera. Niechaj nie braknie zapału do dalszego jej rozwoju, dla dobra tych, którzy potrzebują naszego szczególnego wsparcia
Grzegorz Gaża #GrzegorzGaża #PosełNaSejmRP #SOSW #niepełnosprawni #Żywiec #autyzm

Zapraszamy do galerii. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl