Warsztaty ekologiczne z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi

Dnia 22 kwietnia klasy VIII oraz V z paniami Bernadką i Karoliną, uczestniczyły w warsztatach ekologicznych z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Uczniowie wykonują owocowe szaszłyki.
Uczniowie wykonują owocowe szaszłyki.
Uczennica doskonali umiejętność przyszywania igłą.
Uczennica doskonali umiejętność przyszywania igłą.

Na początku spotkania uczniowie wymienili się pomysłami na to, w jaki sposób możemy dbać o naszą planetę. Następnie na podstawie zebranych wniosków, uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli przygotowali kolejno: pyszny koktajl owocowy bez cukru, owocowe szaszłyki, krokodyla z surowców wtórnych oraz poznali sposoby na to, w jaki sposób można odświeżyć i ozdobić starą odzież, tak by zamiast jej wyrzucać - mogła nam jeszcze trochę posłużyć. Przy okazji dziewczyny opanowały do perfekcji prasowanie oraz umiejętność przyszywania igłą. Fiu fiu chyba rosną nam kreatorki mody. Na koniec spotkania wszyscy zgodnie stwierdzili, że należy dbać o nasza planetę na co dzień, a nie tylko od święta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl