„…W KRĘGU TAŃCA 2022…”

W dniach 19-23 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w projekcie „…w kręgu tańca 2022…” organizowanym przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki.

Uczestnicy warsztatów.
Uczestnicy warsztatów.
Zajęcia taneczne.
Zajęcia taneczne.

Zgrupowanie odbywało się w Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym Caritas w miejscowości Popowo Letnisko niedaleko Warszawy. Tym razem uczniowie rozwijali swoje umiejętności w tańcach cygańskich, tańcach w kręgu oraz improwizacjach tanecznych. Oprócz obowiązkowych zajęć w każdy wieczór organizowane były spotkania przy muzyce, gdzie każdy miał okazję zaprezentować zdobyte umiejętności taneczne. Na zakończenie pobytu odbyła się uroczysta gala. Każda z grup przedstawiła trzy układy taneczne, których uczyła się przez cały tydzień. Dziękujemy organizatorom i instruktorom za niezapomniane wrażenia oraz możliwość przeżycia wspaniałej tanecznej przygody!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl