Uczeń na medal

Dzisiaj po raz kolejny mieliśmy przyjemność wziąć udział w corocznym Quzie "Uczeń na medal"organizowanym przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego: Panią Gosię J., Panią Gosię H, Panią Asię, Panią Kingę i Panią Beatkę.

Uczniowie biorący udział w konkursie - Uczeń na medal
Uczniowie biorący udział w konkursie - Uczeń na medal
Zwycięzcy konkursu - Uczeń na medal wraz z wychowawcami.
Zwycięzcy konkursu - Uczeń na medal wraz z wychowawcami.

Uczniowie jakiś czas temu otrzymali zestawy pytań wraz z odpowiedziami, których mieli się nauczyć. Do konkursu przystąpiło 10 kandydatów, którzy w tym roku przygotowywali się pod hasłem: "W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość marzenia". Walka była bardzo zacięta... Przedstawiciele klas, w osobach: MARCIN G., SEBASTIAN K., ANNA J., ANNA N., KAROLINA K., ALICJA P., NATALIA SZ.H., TOMASZ G., KAROL B. przygotowani byli świetnie. Jury w składzie: Pani Dyrektor Magdalena W., Pani Pedagog Kamila W. , Pani Koordynator SU Beata M. oraz przedstawiciel SU Sylwek mieli nie lada problem z wyłonieniem nowego UCZNIA NA MEDAL, gdyż Sebastian i Marcin byli doskonale przygotowani. Ich wiedza wykraczała poza przygotowane wcześniej pytania. W końcu po burzliwej dogrywce zwyciężli obaj: UCZNIAMI NA MEDAL zostali: Marcin G. oraz Sebastian K. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM ZA PRZYGOTOWANIE UCZNIÓW oraz Panu Wojciechowi z WTZ za przygotowanie wspaniałych indywidulanych kubków.

Zapraszamy do foto - galerii!

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl