Szkolny Dzień Dziecka

2 czerwca był dla uczniów naszej szkoły dniem pełnym niezapomnianych wrażeń i emocji za sprawą SZKOLNEGO DNIA DZIECKA.
 
Pokaz zawodowych umiejętności strażaków.
Pokaz zawodowych umiejętności strażaków.
Magiczny pokaz naukotechniki.
Magiczny pokaz naukotechniki.
Dzięki niezwykłym ludziom o szlachetnych sercach, wszystkie dzieci małe i duże w naszej szkole, mogły uczestniczyć w szeregu ciekawych atrakcji i rozrywek, zorganizowanych na terenach zielonych naszej szkoły. Na ręce wszystkich LUDZI, którzy sprawili, że ten dzień był CUDOWNY składamy SERDECZNE PODZIĘKOWANIA, za poświęcony nam czas i ofiarowane:
Dziękujemy Panu Bogdanowi Martyniakowi za magiczny pokaz naukotechniki przekazany w wyjątkowy i pełen humoru sposób.
Grupie GOPR z Węgierskiej Górki dziękujemy za profesjonalną ściankę wspinaczkową, dzięki której dzieci mogły pokonać własne słabości.
OSP Pewel Ślemieńska dziękujemy za fantastyczny, pełen zaangażowania i profesjonalizmu pokaz zawodowych umiejętności. Ponadto nasze dzieci miały okazję obejrzeć z bliska wóz strażacki, znajdujące się w nim sprzęty i przymierzyć hełm. Zwieńczeniem wizyty strażaków był pokaz umiejętności gaśniczych, w którym brali udział nasi uczniowie.

Kolejne podziękowania składamy Stajni pod Grojcem za możliwość jazdy konnej oraz zapewnienie bliskiego kontaktu z tymi cudownymi zwierzętami.

Szczególne podziękowania należą się także Paniom ze świetlicy za zorganizowanie i koordynację wszystkich atrakcji dzisiejszego dnia.
Pani Justynie, Izie, Joli, Dagmarze, Gosi, Bożenie i Kamili oraz Panom Tomkowi i Bartkowi za doskonałe przygotowanie części gastronomicznej imprezy. Było pysznie!
Panu Pawłowi za oprawę muzyczną imprezy.
Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy DZIEŃ DZIECKA będziemy wszyscy miło wspominać
Wszystkim DZIECIOM życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl