ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W NASZEJ SZKOLE

Życzliwość dodaje skrzydeł!  Dzisiaj (21.11.2022 r.) w naszej szkole świętowaliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ, który obchodzony jest 21 listopada. Idea tego święta narodziła się w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych, a jego oryginalna nazwa brzmi Hallo World Day.

Uczniowie świętują podczas Dnia Życzliwości.
Uczniowie świętują podczas Dnia Życzliwości.
Powitalny napis w naszej szkole.
Powitalny napis w naszej szkole.

Z tej okazji członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunami przygotowali liczne atrakcje by przypomnieć, że okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką . Drzewko życzliwości, słoik z pozdrowieniami, lizaki z uśmiechem, warsztaty tworzenia ,,balonów życzliwości", zrywki z miłymi słówkami, żółte akcenty w wystroju naszej szkoły to tylko niektóre z niespodzianek, które czekały dziś na uczniów i nauczycieli. Niewątpliwie obchody Dnia Życzliwości i Pozdrowień uświadomiły nam po raz kolejny, że warto być życzliwym na co dzień. Więc... Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych !!! Niech to będą tygodnie i miesiące życzliwości. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl