Sesja zdjęciowa koła fotograficznego w Parku Zamkowym w Żywcu

W środę, 20 października klasy: 3Pa, 3Pe i 7/8 w ramach KOŁA FOTOGRAFICZNEGO, wybrały się autobusem MZK wraz z nauczycielkami: Panią Magdzią, Panią Dorotką i Panią Iloną do Parku Zamkowego w Żywcu. Celem wycieczki było uchwycenie w kadrze aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego, piękna jesiennego parku.


Sesja zdjęciowa w parku zamkowym w Żywcu.
Sesja zdjęciowa w parku zamkowym w Żywcu.
Zdjęcie z panną młodą w jesiennej scenerii.
Zdjęcie z panną młodą w jesiennej scenerii.

Sceneria jaką zastaliśmy w parku sprawiła, że powstały kreatywne pomysły na zdjęcia. Przechadzając po parku i delektując spokojem oraz eksplozją kolorów, spotkaliśmy Panią Wiolę na sesji ślubnej. Oczywiście koniecznie musieliśmy uwiecznić tę niezwykłą chwilę. Dziękujemy Pani Violu. Wspólnie spacerowaliśmy po zabytkowych alejkach naszego, pięknego parku, zachwycając się jesiennymi barwami i kolorami, domkiem chińskim oraz łabędziami i kaczkami, które wesoło pluskały się w wodzie. Po intensywnej sesji, udaliśmy się do cukierni "Ania", na degustację gorącej czekolady, słodkiego cappuccina i pysznej szarlotki. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl