Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego " Mój pupil"

We wtorek, tj. 5 marca odbyło się spotkanie, na którym ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Mój Pupil” zorganizowanego przez Koło Fotograficzne „FLESZ”. Spotkanie, na którym obecna była społeczność szkolna, Pani Dyrektor Magdalena Worek, poprowadził przedstawiciel szkolnego koła fotograficznego – Karol Burczak.

Nagrodzone zdjęcia.
Nagrodzone zdjęcia.
Uczniowie, którzy brali  udział w konkursie i zdobyli nagrody.
Uczniowie, którzy brali udział w konkursie i zdobyli nagrody.

Opiekunki Koła „FLESZ”podziękowały uczestnikom konkursu i zaprezentowały wszystkie zdjęcia konkursowe na specjalnie przygotowanej wystawie. Następnie Pani Dyrektor wraz z opiekunkami szkolnego koła, wręczyły zwycięzcom i wyróżnionym nagrody i dyplomy. Zwycięzcą okazała się Patrycja Leśniewska, która za fotografię swojego pieska zajęła I miejsce. Wiktoria Mieszczak za fotografię swojego pupila otrzymała II miejsce w konkursie, a Gabriela Ragon za fotografię kotka uzyskała III miejsce. Wyróżnienia otrzymały zdjęcia Huberta Nogi, Karoliny Piątek, Karola Burczaka, Arkadiusza Sowy oraz Julii Białoń. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki upominek. Specjalne podziękowania kierujemy do Przyjaciela naszej szkoły – Pana Dawida Wojtyły DW FILM fotografa, za cenne wskazówki! Dziękujemy Wam za liczny udział w konkursie!! Zwycięzcom i wyróżnionym Gratulujemy! 

Zapraszamy do galerii. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl