Realizacja projektu "Im wcześniej, tym lepiej" kwiecień 2024

Zajęcia Integracji Sensorycznej oraz EEG Biofeedback, realizowane w ramach projektu "Im wcześniej, tym lepiej", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Realizacja projektu "im wcześniej tym lepiej"

Serdecznie dziękujemy Podlaska Fundacja Pomoc Osobom Niepełnosprawnym Rozwój Rehabilitacja #EEGBiofeedback #WsparcieDlaDzieci #Żywiec #WojewództwoŚląskie #Fundacja

Dzień dobry Kochani !
Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami niektórymi wspaniałymi chwilami z naszych zajęć Integracji Sensorycznej oraz EEG Biofeedback, które odbywają się w malowniczym Żywcu, województwie śląskim! Nasza fundacja ma przyjemność oferować różnorodne metody terapeutyczne, które wspierają rozwój dzieci na wielu płaszczyznach. Od Integracji Sensorycznej, która pomaga dzieciom z regulacją zmysłów, po EEG Biofeedback, który wspiera równowagę emocjonalną i mentalną - nasze zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Dziękujemy naszym fantastycznym terapeutom za ich pasję i zaangażowanie, a także rodzicom za zaufanie i wsparcie. Wasza determinacja sprawia, że każde dziecko ma szansę na rozwój pełnego potencjału. Razem tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko może się rozwijać i kwitnąć.
Zajęcia realizowane przy projekcie „Im wcześniej, tym lepiej” współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Projekt jest realizowany w Województwie Mazowieckim, Małopolskim, Pomorskim, Śląskim, Lubelskim oraz Warmińsko-Mazurskim. W imieniu beneficjentów, ich rodziców oraz naszym serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do galerii.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl