Quiz szkolny "Uczeń na medal" 2023

„Nie rok ma być lepszy, tylko człowiek”- pod takim hasłem pracowaliśmy w tym roku i pod tymże hasłem odbył się również coroczny Quiz „Uczeń na medal”.

Wszyscy uczestnicy quizu.
Wszyscy uczestnicy quizu.
Jury.
Jury.

Kandydatów, którzy przygotowali się na udział w konkursie było aż 17, co niezmiernie nas cieszy. Pytania nie były łatwe, jednak wiedza i zaangażowanie, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!JURY w składzie: Pani Dyrektor Magdalena, Pani Kierownik Katarzyna, Przedstawiciel Nauczycieli Pani Iza oraz Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Marysia miało nie lada problem wyłonić kandydata do medalu. Po burzliwych obradach wyłoniono dwie wyróżniające się uczennice: Hanię Sokołowską i Weronikę Śleziak. To im przypadł w tym roku tytuł „Ucznia na medal”! Niespodzianką jaką zgotowali nam dzisiaj opiekunowie Samorządu Uczniowskiego okazali się członkowie Asysty Żywieckiej. Zagościła u nas Pani Cecylia Słowik, Pani Jolanta Pochopień i Jasiu - nasz Uczeń w pięknych stojach Mieszczan Żywieckich. Mogliśmy z bliska przyjrzeć się cudownym, ręcznie robionym strojom i usłyszeć opowieści o ich historii oraz zasadach dotyczących ubierania i nazywania poszczególnych części garderoby. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak ubiera się dziewczynkę w tenże żywiecki strój - nasza uczennica Karolinka zgłosiła się na ochotniczkę i wyglądała cudownie!! Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom, którzy uatrakcyjnili nasz dzisiejszy konkurs! Było barwnie i pouczająco! 

Zapraszamy do galerii. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl