Projekt "Beskidy bez barier"

Dzisiaj w naszej szkole Polska Marka Turystyczna BESKIDY rozpoczęła cykl imprez organizowanych w ramach projektu "Beskidy bez barier".

Wspaniała zabawa z bańkami.
Wspaniała zabawa z bańkami.
Ścianka wspinaczkowa Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Ścianka wspinaczkowa Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Projekt jest realizowany przez Euroregion Beskidy i finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego. Podczas dzisiejszej imprezy pn. ,,Łamiemy bariery” gościliśmy Wicestarostę Żywieckiego Pana Stanisława Kucharczyka, Dyrektora Euroregionu Beskidy, Pana Marcina Filipa, Dyrektora Wydziału Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu, Pana Mirosława Dziergasa, Panią Magdalenę Konowrocką reprezentującą Firmę Żywiec Zdrój, Panią Karolinę Kocięcką reprezentującą Szpital w Żywcu oraz Pana Dawida Wojtyłę, współorganizatora wydarzenia. Gościliśmy również członków Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Węgierka" z Węgierskiej Górki. W imprezie udział wzięły niepełnosprawne osoby z Żywiecczyzny wraz z opiekunami. Główną atrakcją podczas imprezy była ścianka wspinaczkowa Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przygotowana przez zacnych goprowców Michała Juraszka, Bartosza Wróbla oraz Marcina Duraja. Nauczyciele i Terapeuci SOSW w Żywcu przygotowali dla uczestników imprezy między innymi WARSZTATY Z DRONEM, wycieczkę NORDIC WALKING, TURNIEJ GRY W BULE I BOCCIA, POKAZ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY, GRY I ZABAWY, oraz liczne KONKURSY. Wszystkim pięknie dziękujemy za udział i zaangażowanie w realizację projektu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Euroregion Beskidy Starostwo Powiatowe w Żywcu GOPR Beskidy Stanisław Kucharczyk Mirosław Dziergas Michał Juraszek

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zapraszamy na film

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl