Pasowanie na Ucznia klasy młodsze.

Z uwagi na obowiązujące procedury covid -19 w naszej szkole, tegoroczna ceremonia Pasowania na ucznia, została podzielona na dwie tury. Dziś, 28 września 2021 r. odbyło się PASOWANIE NA UCZNIA dla klas młodszych.

Pasowanie poszczególnych uczniów.
Pasowanie poszczególnych uczniów.
Wspólne zdjęcie pamiątkowe.
Wspólne zdjęcie pamiątkowe.

Świadkami tej podniosłej chwili byli: rodzice, kadra kierownicza Ośrodka oraz społeczność szkolna. Chase z Psiego Patrolu pomaga wszystkim w potrzebie, dlatego dziś zjawił się naszej szkole, aby pomóc dzieciom stać się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Pierwszym zadaniem, które wspólnie wykonywali było posegregowanie przedmiotów odpowiednio do: plecaka, piórnika i worka na obuwie zmienne. Drugie zadanie okazało się trudniejsze od poprzedniego, przejście przez pasy z zachowaniem wszelkiej ostrożności- to nie lada sztuka.... na szczęście instruktaż Chase utwierdził, dzieci w tym, iż to zadanie nie jest wcale takie trudne. Trzecie zadanie -najtrudniejsze polegało na ułożeniu cyfr do najmniejszej do największej, a następnie odczytaniu zaszyfrowanej informacji. Wszystkie dzieci wykazały się spostrzegawczością, bystrością oraz znajomością cyfr i liter. Widownia jednogłośnie zdecydowała, że egzamin zdali celująco!!! Uroczystego Pasowania na ucznia dokonała magicznym ołówkiem Pani dyrektor, Pani wicedyrektor wręczyła piękne dyplomy , natomiast Pani kierownik obdarowała wszystkich ozdobnymi kuferkami. Była też chwila dla fotoreportera…. Następnie rodzice wraz z nowo pasowanymi uczniami udali się na słodki poczęstunek. Dziękujemy Stowarzyszeniu „Chce się żyć” za zakupienie produktów spożywczych na potrzeby pasowania. DZIĘKUJEMY, że mamy w Was oparcie! JESTEŚCIE NIESAMOWICI! ... Nowym Uczniom życzymy samych piątek i pięknych chwil spędzonych w szkole, a Rodzicom pociechy ze swoich WYJĄTKOWYCH dzieci.

Zapraszamy do galerii

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl