Nasi uczniowie wśród nagrodzonych w konkursie plastycznym "Ilustracja Góralskiego Słuchowiska"

Nasi uczniowie wśród nagrodzonych w konkursie plastycznym "Ilustracja Góralskiego Słuchowiska". Dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie. 

Uczestnicy koncertu.
Uczestnicy koncertu.
Prowadząca.
Prowadząca.

 Dzisiejszego wieczora odbył się wyjątkowy koncert - "Grojcowianie i Goście". W trakcie spotkania wystąpili młodzi gawędziarze, instrumentaliści, kapele oraz grupy śpiewacze, które brały udział w tegorocznych przeglądach. Odbyło się także rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Ilustracja Góralskiego Słuchowiska". Dziękujemy za obecność naszym gościom: Zespołowi Pieśni i Tańca "Jodełki" z Radziechów, Łukaszowi Piętce z Węgierskiej Górki oraz Jerzemu Tomiakowi z Juszczyny.Widownia, mimo trudnych warunków atmosferycznych na drodze - dopisała. W gronie naszej zacnej widowni zasiedli także goście specjalni: Waleria Prochownik - poetka, gawędziarka, laureatka Nagrody Oskara Kolberga, autorka tekstów wielu gawęd, których wysłuchaliśmy tego wieczoru oraz Lidia Cader - prezes Grupy Literackiej Gronie. Poczuliśmy się jak za dawnych czasów, w grudniowy wieczór słuchając starodawnych historii i muzyki. Dziękujemy wszystkim za obecność i pomoc w przygotowaniu koncertu!

Zapraszamy do galerii.

Zapraszamy do galerii nr 2

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl