Hej kolęda, kolęda.. 2023

 Sezon na Kolędowanie u Darczyńców, Przyjaciół i Sponsorów Szkoły uważamy za otwarty.

Kolędowanie 2023.
Kolędowanie 2023.
Kolędowanie 2023.
Kolędowanie 2023.

Dziś odwiedziliśmy z kolędą Urząd Gminy w Węgierskiej Górce, Nadleśnictwo Węgierska Górce i Nadleśniczego Pana Mariana Knapka, Starostę żywieckiego Pana Adriana Midora, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Pana Andrzeja Widzyka oraz Firmę Eurofirany, żeby podziękować za wsparcie, pomocną dłoń i dobroć okazywaną naszej szkole. Wszędzie witano nas z radością i  wzruszeniem. Jako pierwsi kolędnicy, przekazaliśmy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzeniaoraz obdarowaliśmy naszych Darczyńców własnoręcznie wykonanymi pierniczkami, stroikami i innymi giftami. Dziękujemy uczniom, nauczycielom i terapeutom za piękne pierniczki, stroiczki i inne cudeńka.

Zapraszamy do galerii nr 1. 

Renoplast Dziękujemy za moc serdeczności!  Pani Oli i Pani Asi Dziękujemy za renowację gwiazd kolędniczych.
Zapraszamy do galerii nr 2.

W piątek ,15 grudnia br. odwiedziliśmy z kolędą i życzeniami Paweł Żygliński i klasy wojskowe ZSAiO w Żywcu , Wydział Turystyki, Kultury i Promocji Powiatu na czele z dyrektorem Panem Mirosławem Dziergasem, Starostwo Powiatowe, PCPR, Firmę Elmontaż i Ubezpieczenia Kittner. Kochani Darczyńcy i Przyjaciele!DZIĘKUJEMY ZA WASZE DOBRE SERCA! Dzięki Wam spełniają się nasze, dziecięce marzenia...Wspólne kolędowanie z ZSAiO w Żywcu klasami wojskowymi i belfrem na pełnej petardzie Panem Paweł Żygliński Moc pozytywnej energii!Dziękujemy Przyjaciele! 
Zapraszamy na film. 

Zapraszamy do galerii nr 3.

 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl