Eko warsztaty w 18 klubie bpd w Bielsku -Białej

Nasza szkoła współpracuje z klubem 18 bpd z Bielska-Białej. Dzięki tej współpracy mogliśmy przekazać zabawki dzieciom z Onkologii.

Zachęcamy nauczycieli do udziału w EKO warsztatach.


Klub 18 bdp zaprasza na wiosenne eko warsztaty. Przyjdź i daj swoim rzeczom drugie życie. W planie mamy: przygotowanie i degustacja soków warzywno-owocowych, wyciskanych w wyciskarce,ozdabianie drewnianego wieszaka metodą decoupage, eko konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Masz szafę pełną ubrań, a nie masz się w co ubrać? Weź przyjaciółki,  koleżanki i sąsiadki, niech odświeżą swoje szafy i szafki. Przedmioty do wymiany prosimy przynosić do dnia 21 kwietnia 2022 roku. Ubrania powinny być wyprane i wyprasowane.

Klub 18 bdp zaprasza na wiosenne eko warsztaty. Przyjdź i daj swoim rzeczom drugie życie. W planie mamy: przygotowanie i degustacja soków warzywno-owocowych, wyciskanych w wyciskarce,ozdabianie…

Klub 18 bielski popołudniowy dom zaprasza na wiosenne eko warsztaty. Przyjdź i daj swoim rzeczom drugie życie. W planie mamy: przygotowanie i degustacja soków warzywno-owocowych,wyciskanych w wyciskarce,ozdabianie drewnianego wieszaka metodą decoupage,eko konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. Masz szafę pełną ubrać, a nie masz się w co ubrać? Weź przyjaciółki, koleżanki i sąsiadki, niech odświeżą swoje szafy i szafki.Przedmioty do wymiany prosimy przynosić do dnia 21 kwietnia 2022 roku. Ubrania powinny być wyprane i wyprasowane.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl