DZIEŃ Z FOLKLOREM - wizyta Małego Haśnika

DZIEŃ Z FOLKLOREM - a my tu z Małym Haśnikiem HEJ! 
W dniu 23 października 2023 r. w ramach innowacji pedagogicznej pt:” Beskidzkimi szlakami czyli folkowo, edukacyjnie i kulinarnie” odwiedził  nas Dziecięcy Zespół Regionalny „Mały Haśnik” z Żabnicy pod kierownictwem Pani Grażyny Feil.

Pamiątkowe zdjęcie.
Pamiątkowe zdjęcie.
Występy naszych gości.
Występy naszych gości.

Gościliśmy również kierownika muzycznego Panią Katarzynę Jopek oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Żabnicy, Panią Halinę Żyrek. Edukacja regionalna stanowi ważny element w planie pracy naszej szkoły. Ten niezwykły koncert w ramach „Dnia z Folklorem” zgromadził całą społeczność szkolną. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy w tle rozbrzmiała piękna góralska muzyka na żywo. Góralskie pieśni, przyśpiewki i stroje sprawiły że „noga chodziła sama” , a uśmiech nie schodził z naszych twarzy. Niesamowity pokaz kunsztu regionalnego w wykonaniu „Małego Haśnika” wzbudził wielki aplauz i gromkie brawa wśród uczniów i nauczycieli. To było wyjątkowe doświadczenie. Po koncercie artyści z "Małego Haśnika" uczestniczyli w warsztatach tematycznych, przygotowanych przez terapeutów WTZ i nauczycieli naszej szkoły. Serdecznie Dziękujemy Pani Grażynce i Pani Kasi za cudowne odwiedziny i wymianę doświadczeń. Dziękujemy wszystkim terapeutom i nauczycielom zaangażowanym w to kulturalne wydarzenie. Uczestnicy zachwyceni. Zapraszamy do fotorelacji.Innowację Pedagogiczną wprowadzoną przez Panią Ilonę i Bernadetę będziemy realizowali przez cały rok szkolny, dlatego jeszcze raz dziękując Gościom za odwiedziny, już zapraszamy Was Przyjaciele na dzień otwarty Ośrodka.

Zapraszamy do galerii. 

Zapraszamy na film 1 

Zapraszamy na film 2 

Zapraszamy na film 3 

Zapraszamy na film 4 

Zapraszamy na film 5

Warsztaty tematyczne - zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl