Dzień Dziecka 2023 - Impreza integracyjna "Łamiemy Bariery"

1 czerwca 2023 r. odbył się w naszej szkole DZIEŃ DZIECKA w ramach imprezy integracyjnej "ŁAMIEMY BARIERY" realizowanej przez Stowarzyszenie Region Beskidy i Starostwo Powiatowe w Żywcu. Na tą okoliczność gościliśmy w naszej szkole: Pana Wicestarostę Stanisława Kucharczyka, Dyrektora Biura Regionu Beskidy, Pana Marcina Filipa, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania, Pana Andrzeja Widzyka wraz z zastępcą Panią Agnieszką Kastelik oraz Pana Mirosława Dziergasa, Dyrektora Wydziału TKSiP.

Malowanie twarzy.
Malowanie twarzy.
Zabawa z Minionkiem.
Zabawa z Minionkiem.

Organizatorzy imprezy przygotowali z okazji święta dzieci szereg atrakcji w ogrodzie szkolnym. Były warsztaty z dronem, ścianka wspinaczkowa Beskidzkiej Grupy GOPR, koniki ze Stajni pod Grojcem, dmuchaniec do zjeżdżania, kolorowe warkoczyki, tatuaże wodne i brokatowe, zabawa na kolory proszkami holi, Minionek., malowanie twarzy, lody, kolorowa wata cukrowa i pyszna pizza Dyskotekowa zabawa odbyła się przy skocznych dźwiękach muzyki DJ Pawła. To był cudowny czas, pogoda dopisała, ale najpiękniejszym momentem dzisiejszej zabawy była dziecięca, spontaniczna radość. "Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Dziękujemy wszystkim Sponsorom i Darczyńcom oraz  GOPR Beskidy Stajnia pod Grojcem DW FILM. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Fotorelacja z Imprezy Integracyjnej "Łamiemy Bariery", zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka w obiektywie Pani Magdaleny Mrozik. Dziękujemy pięknie za wyjątkowe kadry.

Film nr 1 Bitwa na kolory. 

Film nr 2 Występ wokalny Wiktorii.

Film nr 3 

Film nr 4

Eksplozja kolorów w ramach Imprezy Integracyjnej "Łamiemy bariery" z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole.Dziękujemy Panu Wojtkowi Dominiak za profesjonalny film.

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl