Andrzejki 2022

„Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze”… Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości i o tym, co je czeka w najbliższym czasie.

Uczniowie biorą udział w różnych atrakcjach andrzejkowych.
Uczniowie biorą udział w różnych atrakcjach andrzejkowych.
Dyskoteka.
Dyskoteka.

My również chcieliśmy poznać uroki wróżb i właśnie z tego powodu w naszej szkole zorganizowana została zabawa andrzejkowa połączona z wróżbami. Czarodziejki : Panie Róża, Justyna, Paulina, Monika, Kasia, Ola,  Paulina, Agnieszka i Renata - zadbały o czary, a czarodziej Paweł oczarował nas muzyką. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę uświetniły odwiedziny tajemniczych  kotków z zaprzyjaźnionego przedszkola „ Akademia Malucha” w Żywcu. Wspólnie z naszymi gośćmi wróżyliśmy oraz czarowaliśmy, by poznać to, co czeka nas w przyszłości. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy za rok!

Zapraszamy do galerii. 

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl