1 miejsce dla naszej Szkoły w konkursie "Zielona Pracownia 2022"

W dniu dzisiejszym, uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrekcją i przedstawicielami Starostwa, Dyrektorem Wydziału Oświaty i Wychowania, Panem Andrzejem Widzykiem i Przewodniczącą Komisji Edukacji, Panią Aleksandrą Legierską odebrali główną nagrodę w konkursie "Zielona pracownia 2022".

Pani Wicedyrektor Szkoły, Pani kierownik,  Panią przewodnicząca komisji edukacji narodowej oraz nauczycielką przyrody odbierają główna nagrodę na zamku w Ogrodzieńcu.
Pani Wicedyrektor Szkoły, Pani kierownik, Panią przewodnicząca komisji edukacji narodowej oraz nauczycielką przyrody odbierają główna nagrodę na zamku w Ogrodzieńcu.
Uczniowie pozują do zdjęcia na tle ruin zamku w Ogrodzieńcu.
Uczniowie pozują do zdjęcia na tle ruin zamku w Ogrodzieńcu.

Dzięki tej nagrodzie już wkrótce powstanie w naszej szkole pracownia przyrodniczo- ekologiczna o nazwie" Góry, lasy i doliny z Zielonej Pracowni wprost do Beskidzkiej Krainy".

Częścią nagrody była też wspaniała wycieczka, zwiedzanie zamku i sali tortur w Ogrodzieńcu oraz udział w grach, zabawach ekologicznych i rycerskich.

To był dzień wspaniały i pełen wrażeń. Dziękujemy za wsparcie Stanisław Kucharczyk Starostwo Powiatowe w Żywcu

Informacje kontaktowe

Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy


34-300 Żywiec
ul. Kopernika 77

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 33 861-32-71
e-mail: sekretariat@sosw.zywiec.pl